Original Article:
"http://www.prochoiceactionnetwork-canada.org/articles/anti-tales.shtml"

При виборі анти-вибору

Автор Джойс Артур (авторське право © вересень 2000 р.)

Аборт є дуже особистим рішенням, що багато жінок упевнені, що їм ніколи не доведеться думати, поки вони не раптово зіткнуться з несподіваною вагітністю. Але це може статися з будь-ким, включаючи жінок, які сильно анти-вибір. Так що ж робить жінка, яка робить анти-вибір, коли сама переживає небажану вагітність? Часто вона буде посміхатися і нести її, так би мовити, але часто вона вибирає рішення, яке вона заперечує іншим жінкам - аборт.

Навесні 2000 року я зібрав наступні анекдоти безпосередньо від лікарів аборту та іншого персоналу клініки в Північній Америці, Австралії та Європі. Історії представлені у власних словах провайдерів, з незначним редагуванням для граматики, ясності та стислості. Імена опущені для захисту конфіденційності.

"Я зробив кілька абортів на жінок, які регулярно пікетували мої клініки, у тому числі 16-річну школярку, яка повернулася пікетом на наступний день після аборту, близько трьох років тому. За час свого перебування в клініці ми відчули, що вона була Не зовсім правильно, але справжніх дзвінків не було, вона наполягала на тому, що аборт - це її ідея і запевнила, що все в порядку, вона пройшла процедуру дуже гладко і була звільнена без проблем. була разом з матір'ю та кількома однокласниками перед клінікою зі звичайними анти-плакатами та піснями. Здається, що вона зробила аборт, що їй потрібно, і все ще відображає відповідні антипогляди, які її очікують її батьки, вчителі та однолітки. (Лікар, Австралія)

- Упродовж багатьох років у мене було кілька випадків, коли пацієнт з протизапальними процесами так чи інакше обґрунтував, що її випадок є єдиним винятком, але той, який дійсно справив враження, був старшим у коледжі, який був її президентом. Організація «Право на життя», що означає, що вона працювала в цій організації протягом декількох років, як я завершувала свою процедуру, я запитала, що вона планує зробити з її високим посадою в організації RTL. - Ви не сказали їм, чи не так? Коли вона була впевнена, що я цього не роблю, вона зітхнула з полегшенням, пояснивши, наскільки важлива для неї така позиція і як вона не хоче, щоб це заважало йому.(Лікар, штат Техас)

"У 1990 році в районі Бостона, рятувальна операція та інші групи регулярно блокували клініки, і багато хто з нас ходили кожну суботу вранці місяцями, щоб допомогти жінкам і співробітникам потрапити. Одного ранку жінка, яка була звичайним «радником тротуару», увійшла до клініки з молодою жінкою, яка виглядала, як їй було 16-17 років, і, очевидно, її донькою. Потрібно було йти вгору і запитати її, якщо ситуація в її доньці змусила її змінити свою думку. - Я не очікую, що ви зрозумієте ситуацію моєї дочки! В наступну суботу вона повернулася, благаючи жінок, які вступають в клініку, щоб не "вбивати своїх дітей" (ескорт клініки, штат Массачусетс).

"Ми теж бачили свою частку жінок, які протиставляють себе вибору, а консультанти зазвичай стискають зуби. Тільки минулого тижня жінка голосно оголосила достатньо, щоб всі почули в кімнаті для відновлення, що вона вважає, що аборт повинен бути незаконним. це був її другий аборт протягом останніх кількох місяців, знову завагітнівши протягом місяця після першого аборту Медсестра обробляла його, розмовляючи про всю бійню, що тривала до легалізації аборту, і про те, що їй вдалося отримати безпечний, професійний Але ця молода жінка продовжувала наполягати на тому, що вона була неправильною і повинна бути незаконною. Пізніше ще один пацієнт, який почув цей обмін, подякував медсестрі за її зауваження. (Адміністратор клініки, Альберта)

"Нещодавно ми побачили жінку, яка після чотирьох спроб і багатогодинного консультування як в лікарні, так і в нашій клініці нарешті, спокійно і невимушено, зробила аборт. Через чотири місяці вона подзвонила мені в переддень Різдва, щоб сказати, що вона не була і ніколи не було про-вибором і що ми не змогли визнати, що вона була клінічно пригнічена під час свого аборту. Метою її виклику було покарати мене за те, що я не посилав її до психіатричного відділення замість процедурної кімнати. (Адміністратор клініки, Альберта)

"Нещодавно у нас був пацієнт, який дав історію активіста" про життя ", але вирішив зробити аборт. Мені було приємно, і наша первинна дискусія була взаємною повагою. мої співробітники, які вона вважала, що аборт є вбивством, що вона вбивця, і що вона вбиває дитину. Тому, перш ніж виконувати свою процедуру, я запитав її, чи вважає вона аборт убивством - відповідь: так. Подумала, що я вбивця, і якщо вона думала, що я вбиватиму її дитину, і вона сказала "так". Але вбивство є злочином, а вбивці страчені. Чи це злочин? Ну, це повинно бути, сказала вона. вона розгнівалася і вороже, і резюме розмови було те, що вона розглядала мене як машину для видачі аборту, і як смію запитати її, що вона думає., Пояснивши їй, що я не роблю аборти для людей, які думають, що я Я вбивця або люди, які гніваються на мене, я відмовився надати їй медичну допомогу Не знаю, чи знайшла вона когось іншого, щоб зробити її аборт. (Лікар, Колорадо)

"У 1973 році, після Роу проти Уейда, аборти стали легальними, але повинні були бути виконані в лікарні. Це, звичайно, було змінено пізніше. Для першого" дня законного аборту "я запланував п'ять процедур. Він запитав мене: "Скільки дітей ви збираєтеся вбити сьогодні?" Моя реакція, з гніву, була знайомою вульгарною ретортою: приблизно через три місяці цей новонароджений християнин подзвонив мені, щоб пояснити, що він проти абортів, але його дочка була лише молодшою ​​в середній школі і була занадто молода, щоб мати дитину. і він також побоювався, що якщо у неї є дитина, вона не хоче виносити її на усиновлення. Я сказала йому, що мені не треба пояснювати ситуацію. "Все, що мені потрібно знати", я сказав, - це що вона хоче аборт. Через два роки я здійснила другий аборт на ній під час перерви у коледжі, вона подякувала мені і сказала: "Будь ласка, не повідомляйте моєму батькові, що він все ще проти абортів".

Сестра голландського єпископа в Лімбурзі одного разу побувала в клініці абортів у Біку, де я працював у сімдесятих роках. Після входу в зал очікування вона сказала мені: «Мій дорогий Господь, що тут роблять ці молоді дівчата? ' - Так само, як ти, - відповів я. - Брудні маленькі пані, - сказала вона.(Лікар, Нідерланди)

"У мене був пацієнт близько десяти років тому, який вирушив до Нью-Йорка з Південної Кароліни на аборт. Я запитав її, чому вона пройшла такий довгий шлях, щоб отримати процедуру. Її відповідь була, що вона є членом церковної групи вона не вірила в аборт, і вона не хотіла, щоб хтось знав, що у неї є. Вона планувала повернутися до групи, коли вона повернулася до Південної Кароліни. (Лікар, Нью-Йорк)

"Я колись мав німецького клієнта, який дуже дякував мені у дверях, залишивши після важкого 22-тижневого аборту. З блискучою посмішкою, вона додала:" Und doch sind Sie ein Mörderer ". ("Ти ще вбивця.") "(Лікар, Нідерланди)

"Моя перша зустріч з цим явищем прийшла, коли я робила 2-тижневе спостереження в клініці планування сім'ї. Значення жінки проти вибору говорили опосередковано через її вираз і мову тіла. Вона сказала мені, що вона була ображена інші жінки в залі очікування аборту, оскільки вони використовували аборт як форму контролю над народжуваністю, але її презерватив розбився, тому у неї не було вибору! Я мав реальні труднощі, не вказуючи, що у неї є вибір, і вона зробила це Так само, як інші жінки в залі очікування. (Лікар, Онтаріо)

"21-річна жінка і її мати поїхали три години, щоб прийти до свого призначення на аборт. Вони були здивовані, коли знайшли клініку" приємне "місце з доброзичливим персоналом. Про-Життя і не згодні з абортом, але те, що пацієнт не може дозволити собі виховувати дитину прямо зараз, також їй не знадобиться контрацепція, оскільки вона не збиралася займатися сексом, поки вона не вийшла заміж за її релігійних переконань. Замість того, щоб сперечатися з ними, я бачив це як можливість для діалогу, і, врешті-решт, я сподівався, що я посадив «насіння зцілення», щоб допомогти вирішити конфлікт між їхніми переконаннями та їхніми реаліями ».(Лікар, штат Вашингтон)

"У мене вчора була 37-річна жінка, якій було 13 тижнів. Вона сказала, що вона і її чоловік обговорювали цю вагітність протягом 2-3 місяців. Вона була рішуче проти абортів", але мій чоловік змушує мене це робити. ' Природно, я сказав їй, що ніхто не може змусити її зробити аборт, і що їй доводиться вибирати, чи вагітність чи її чоловік є більш важливими. Я сказав їй, що я тільки хочу, щоб було краще для неї, і я б не зробив аборт Якщо вона не погодиться, що це є у її найкращих інтересахкщо вона зіткнулася з тим, що вона дійсно повинна була висловити свій власний вибір, вона сказала: "Ну, я зробила це призначення, і я приїхала сюди, так що вперед і зробіть це. Нарешті, мені здається, вона впоралася з тим, що це все-таки було її рішенням. (Лікар, Невада)

"У нас постійно існують жінки, які вибирають проти вибору, багато хто з них є просто наївними і неосвіченими до тих пір, поки вони не виявляться з небажаною вагітністю. Багато хто з них не шкідливі. Вони можуть судити про своїх друзів, сім'ю та інших жінок. Тоді раптом вони завагітніють. Раптом вони бачать правду, що це має бути лише їхній власний вибір. відрізняються від усіх інших, і вони заслуговують на аборт, поки ніхто не робить цього. (Лікар, штат Вашингтон)

Хоча було проведено мало досліджень цього явища, дослідження, проведене в 1981 році [1] встановлено, що 24% жінок, які зробили аборти, вважали процедуру морально неправильною, і 7% жінок, які зробили аборти, не погоджувалися з твердженням: "Будь-якій жінці, яка хоче зробити аборт, повинно бути дозволено отримати її законногляд 1994/95 рр. [2 , 3] майже 10 000 пацієнтів з абортами показали, що 18% жінок, які роблять аборти, народжуються знову або євангельськими християнами. Багато з цих жінок, ймовірно, є анти-вибором. Опитування також показало, що у католицьких жінок рівень абортів на 29% вище, ніж у протестантських жінок. Посібник із планування батьківства про аборти зазначає, що майже половина всіх абортів - для жінок, які описують себе як знову християнина, християнина-євангеліста або католицька. [4]

Відповідно до статті 1987 року, найскладніші випадки клініки абортів [5] "Лікарі та клініки часто припиняють вагітність для жінок, які вважають, що аборт є" вбивством "і" гріхом ", але які не є активістами проти абортів. від одного або двох разів на місяць до декількох разів під час професійної кар'єри ". Стаття містить такі анекдоти:

Адміністратор клініки в Міссурі нагадав про те, що жінка, яка виходила з кімнати для відновлення, сказала: "Це повинно бути незаконно". Рот інших жінок відкрився, сказав адміністратор. - Вони не могли в це повірити.

Медичний директор клініки Індіанаполіс згадав одного потенційного пацієнта, який подзвонив, щоб запитати, чи є в клініці задні двері. Він сказав ні. Як, запитала вона, вона могла потрапити всередину, не бачившись зовнішніми пікетниками?Вказуючи на те, що з ним практикували два ортопеди, лікар сказав жінці: «вона може кульгати і сказати, що вона приходить до ортоподів».

Медичний директор клініки з аборту в Далласі повідомив цю історію: біла жінка з багатих північних районів Далласа принесла свою чорну служницю на аборт і заплатила за неї.Поки покоївка була на консультації, в залі очікування на вулиці було почуте хвилювання. Роботодавець служниці роздавав листки проти абортів іншим жінкам, які чекали на аборти.

Від директора клініки в південно-західному штаті: "Одним з найбільш чудових випадків була жінка, яка приїхала [з іншої частини держави] і сказала, що вона є президентом" Право на життя "у своєму окрузі. вона сказала, що вона «завагітніла і повинна була зробити аборт».

Від консультанта у Вірджинії: "[Пацієнт] був занепокоєний і засмучений і наполягав на тому, що вона не могла перенести термін вагітності. Вона виступила проти абортів - і насправді пікетувала саме цю клініку - [але] вважала, що аборт - це щось вона повинна була зробити. "

Багато жінок проти вибору переконані, що їхня потреба в абортах є унікальною - не схожою на «інших» жінок - навіть якщо вони мають аборти з тих же самих причин. Жінки, які вибирають проти вибору, часто чекають спеціального лікування у персоналу клініки. Деякі вимагають аборту негайно, бажаючи пропустити важливі попередні події, такі як прийом анамнезу або очікування результатів аналізу крові. Часто жінки, які протидії абортам, відмовляться від консультування (такі жінки зазвичай відволікаються або звертаються до зовнішнього консультанта, оскільки консультування в клініках є обов'язковим). Деякі жінки наполягають на крадіжці в задній двері і ховаються в кімнаті подалі від інших пацієнтів. Інші відмовляються сидіти в залі очікування з жінками, яких вони називають "шлюхами" і "сміттям". Або якщо вони це роблять, вони розгніваються, коли інші пацієнти в кімнаті очікування розмовляють або сміються, тому що це доводить їм, що жінки отримують аборти випадково, для «зручності».

Деякі з них ведуть себе дуже вороже, наприклад, закликаючи співробітників клініки "вбивць". Багато років тому радник клініки в Британській Колумбії сказав мені, що один з її пацієнтів потрапив у процедурну кімнату, мабуть, добре з її рішенням про аборт. Під час аборту, на етапі, коли було занадто пізно, щоб зупинити процедуру, жінка почала кричати: "Ви, вбивці!" та інші вигадки у кожного в кімнаті.

Кілька лікарів фактично відмовляються надавати аборти жінкам з анти-вибором з причин відповідальності. За словами лікаря Канзасу:

"На початку моєї кар'єри, я думав, що я зобов'язаний зробити аборт кожній жінці, яка приїхала до мого порога з проханням про аборт. Мій досвід у загальній медицині, хірургії і абортах змусив мене повірити по-іншому. Мені або моїм співробітникам неприємне почуття про їхню амбівалентність або їх занепокоєння щодо процесу абортів. Оскільки я ніколи не була подана до суду за аборт, який я не виконував, моя політика полягає в тому, щоб визнати моє відчуття, яке частіше справедливо, ніж неправильно ».

Консультант клініки з Грузії заявив:

"Я давно вважав, що антиабортизм є психологічним протипоказанням до процедури абортів. І що ми не повинні давати кожному, хто просить аборт. Анти-абортна жінка, швидше за все, не співпрацює і, ймовірно, не буде дотримуватися пост- Насправді є випадки, коли пацієнт, який не вдався до аборту, не зупинився на випадок надзвичайних обставин, тому що вона померла, і її родина подала до суду на лікаря і публічно засудила його. Крім того, якщо у вас виникне ускладнення в той день, це буде антиаборт, я не говорю про пацієнта, який каже: «Я був проти абортів, поки це не сталося зі мною», або «я дійсно проти абортів, Але я повинен це зробити. Я говорю про пікетника, активіста, повністю анти-істоту, яка повернеться, щоб переслідувати нас.

Насправді, організація протидії абортам під назвою Life Dynamics Inc., Denton Texas, спеціалізується на звинуваченнях у протидії абортам проти постачальників абортів. Вони рекламують і експлуатують жінок, які шкодують про своє рішення про аборти або які мають ускладнення, і намагаються переконати їх подати позов до лікаря або клініки. Багато з цих жінок є вразливими і страждають від емоційних проблем, але інші є проти абортів або, принаймні, дуже амбівалентними щодо свого рішення про аборт. Повідомлення про те, що аборт є вбивством, справив на них глибокий вплив, і він може залишити їх у спадок від вини та сорому після аборту, який часто переноситься окремо і мовчки. Коли ці жінки виявляються неспроможними впоратися зі своїми абортами, вони можуть шукати іншого винуватого, і лікарі стають зручним козлом відпущення.

Іноді співробітники клініки зрозуміло стають розчарованими і гніваними, коли їм доводиться мати справу з образливими, ворожими або лицемірними пацієнтами. І рідко для жінок, які вибирають анти-вибір, висловити вдячність за отриману службуле більшість клінік виконують аборти на жінок проти абортів, оскільки вони вважають, що це їх обов'язок допомагати всім жінкам. Вони забезпечують більш ретельне та спеціалізоване консультування цих жінок, щоб забезпечити, щоб вони взяли на себе відповідальність за своє рішення, наскільки це можливось кілька прикладів методів консультування:

"Коли пацієнт приходить з моїм" улюбленим "почуттям:" Єдиний моральний аборт - це мій аборт, "я намагаюся розширити її розуміння того, що ще декілька з нас мали і заслуговують на" моральний "аборт. потреба в догляді за межами себе, у вас більше немає "анти". " (Адміністратор клініки, Луїзіана)

«Іноді я говорю пацієнтам, які мають У мене немає вибору, я знаю, що я пошкодую, просто зробіть мені »:« Ви, можливо, не дбаєте, але ми це робимо. Ми робимо тільки аборти на жінок, які хочуть наших послуг. Ми не будемо свідомо сприяти будь-якій травмі будь-якої жінки ». Здається, вони здивовані тим, що ми дбаємо про те, як ми виконуємо свою роботу, але вони також приймають її ». (Радник, Нью-Йорк)

Деякі жінки проти вибору, які роблять аборти, укладають мир зі своїм рішенням і навіть стають про-вибором або, принаймні, більше прощають інших жінок, які шукають аборти. Пацієнт Луїзіани, який був перед вибором проти вибору, написав теплий і вдячний лист-подяку до клініки, визнавши, що вона була лицеміром:

"Я ніколи не мріяв, у найстрашніші кошмари, що коли-небудь буде ситуація, коли я особисто вибрав би такий акт. Звичайно, кожному хотілося б думати, що наші причини для припинення є винятком з правила. Суть полягає в тому, що ви, люди, витрачаєте життя, репутацію, кар'єру та енергію, борючись, підтримуючи та надаючи можливість, яку я потребував, а я витрачав енергію на те, що я вас ламаю. Ви ставилися до нас так люб'язно і тепло, як і всі ваші пацієнти, і ніколи не вказували на "Я сказав вам так пальцем у нашому напрямку. У мене склалося враження, що ви однаково піклувалися про кожну жінку в об'єкт і те, що кожна жінка переживала, незалежно від причин вибору процедури. Я ніколи не зустрічала групу суто людей, які не судили б себе, як ви.

Іноді аборт виявляється важливим, життєстверджуючим досвідом для жінки, яка не вибирає. Лікар із північно-західного штату поділився зі мною наступною особистою історією:

"Я народився в дуже католицькій сім'ї і був політично про-життям під час коледжу. Після знайомства з моїм першим справжнім хлопцем протягом трьох років, ми розійшлися, і того дня, коли мій хлопець виїхав, я виявив, що я вагітна. Божевільне рішення і те, чого я ніколи не думала робити, але вирішила, що аборт є єдиним реалістичним варіантом. Завдяки консультуванню з планованого батьківства, я провів деякі дуже жорсткі конфлікти в собі. Що "мій бог" був насправді люблячим і підтримуючим богом. І що чоловіки не повинні приймати такого рішення, тільки жінки роблять. Що це дуже особисте, індивідуальне рішення. Я повинен був його володіти. Через два роки я почав займатися медичною школою, коли прийшов час вибирати практику, з'явилася можливість клініки аборту, коли я працювала там, я почала відчувати, що це моє покликання. Перебуваючи в черевиках моїх пацієнтів, і звідки Невблаганний фон, я можу чесно сказати пацієнтам: "Я знаю, як ви себе почуваєте". Рішення про переривання вагітності було найважчим рішенням, яке я коли-небудь робив у своєму житті, але це принесло мені найбільшу трансформацію, реалізацію і тепер радість. Я люблю роботу, яку я роблю, і можливість підтримувати жінок, які прагнуть припинити небажану вагітність. Мої пацієнти і моя робота - це подарунки життя для мене, і я думаю, що моє співчуття і підтримка - це мої подарунки натомість.

[1] Хеншоу, С.К. і Г. Мартире. 1982. Аборти та опитування громадської думки: 1. Моральність і законність. Перспективи планування сім'ї. 14: 2, с. 53-60, березень / квітень.

[2] Інститут Алана Гуттмахера. 1996. Аборт, звичайний серед усіх жінок, навіть тих, хто думав проти абортів. http://www.agi-usa.org/pubs/archives/prabort2.html

[3] Хеншоу, С.К. 1996. Пацієнти з абортами в 1994-1995 роках: Характеристики та використання контрацептивів. Перспективи планування сім'ї. 28: 4, липень / серпень. http://www.agi-usa.org/pubs/journals/2814096.html

[4] Плановане батьківство Америки. Підручник з дебатів про вибір. http://www.plannedparenthood.org/politicalarena/Pro-Choice_Debate_Handbook.html#4

[5] Медичні світові новини. Найважчі випадки клініки абортів.55-61. 9 березня.